Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Společnost vznikla již v roce 1941 jako první výrobce pneumatik v Korei.
Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti. Hankook dodává pneumatiky do 185 zemí a je celosvětově na sedmém místě v prodeji. Společnost má více než 14 000 zaměstnanců ve čtyřech regionálních centrálách, více než dvaceti zahraničních pobočkách, pěti vývojových centrech a má 70 % příjmů prostřednictvím zahraničních trhů.

S pěti vývojovými centry v rámci celého světa, Hankook projektuje nejoptimálnější pneumatiky pro podmínky na silnicích a charakteristické pro řidiče v každé zemi. Aby splnila rostoucí výzvy na ochranu životního prostředí, vyvinula firma produkty, které jsou „přátelské" k životnímu prostředí a zároveň maximálně efektivní s vysokými standardy, které poskytují výjímečné řidičské zážitky.

Ať už za špatného počasí či nepříznivých silničních podmínkách, pokročilá technologie pneumatik vždy splňuje potřeby zákazníků a zvyšuje pocit jistoty, tak aby řidič i pasažér měly záruku bezpečí a požitek z jízdy.