Historická fotografie sídla společnosti CZECH STYLE
Stašova koželužna v Malenovicích
3.9.2015

Historie společnosti CZECH STYLE

Společnost CZECH STYLE, spol. s r.o. se od svého vzniku v r. 1999 zabývala hlavně koncepčním dovozem, prodejem a vývozem pneumatik vyrobených na závodech bývalého Sovětského svazu spotify musik downloaden speicherort. Prvořadým úkolem v počátcích firmy bylo získat pověření od výrobce pneumatik pro výhradní prodej a zastupování v řízeních před státem v daném regionu powerpoint on laptop. Majitelé po rozsáhlém testování výrobců v RUSKU nakonec vsadili na NIŽNĚKAMSKÉHO VÝROBCE pneumatik značky KAMA (jedná se o největšího výrobce pneumatik v Rusku) limango rechnung herunterladen. I v současné době máme rozpracováno několik projektů s výrobci pneumatik, které nám umožňují být v centru dění a podílet se na zavádění nových produktových řad do výroby free games for pc.

V roce 2007 si vedení společnosti vytyčilo nové cíle zaměřené na oblast poskytování služeb dopravcům a motoristům. V rekonstruovaném areálu ve Zlíně-Malenovicích byla otevřena nová protektorovací linka pro nákladní pneumatiky s tzv kalender 2018 zum kostenlos. studenou protektorací. Autoservisní dílny, které po úplném dokončení budou disponovat dvěma stáními pro motocykly, třemi stáními pro osobní vozy, montážním kanálem pro nákladní vozy a další halou se dvěma samostatnými nákladními stáními telefunken smart tv apps herunterladen. Samozřejmostí je kvalitní zázemí pro doplňkový prodej ND.

Nemalé prostředky byly vloženy i do další pobočky v Praze v rámci rozšiřování poskytovaných služeb writing programs for free. Každá pobočka byla vybavena mobilním servisem. Naše mobilní pneuservisy jsou schopny provést montáž až do velikosti 56“.
Zároveň jsme vybudovali celorepublikovou obchodní síť pro prodej celého pneumatikářského sortimentu imvu download deutsch kostenlos. V roce 2010 jsme se stali druhým největším prodejcem nákladních pneumatik koncernu Goodyear v ČR.
V současné době provozujeme obchodní činnost ve třech střediscích – Zlín, Praha a Brno spotify cover herunterladen. Od původního specifického a úzkého zaměření firmy se orientace mění ke schématu výroba – prodej – servis – vlastní import – vlastní export s rozhodujícím podílem vlastních protektorů a zboží koncernu Goodyear v obratu společnosti s cílem další možné úspěšné expanze na trhu herunterladen.
Společnost je druhým největším vývozcem pneumatik značky KAMA do celého světa. Oba nejvýznamnější producenti v Rusku – KAMA i SIBUR – za poslední čtyři roky investovali do vývoje a výroby bezdušových nákladních pneumatik stovky milionů dolarů a rychle se dotahují na světovou špičku. Úspěšný projekt závodu Nižněkamsk s výstavbou technologické linky na výrobu bezdušových pneumatik nám umožňuje testovat tyto výrobky na našem trhu. SIBUR připravuje zcela novou řadu a výrobní značku bezdušových nákladních pneu, prodeje budou zahájeny v r. 2012. Ale ani stávající SIBUR TYREX 22,5 si nevede v prodeji a provozu špatně. Úspěch na evropském trhu bude záviset hlavně na kvalitě produkce, ale i na schopnosti ruských výrobců pokračovat v trendu rozvoje a podpory své zahraniční obchodní sítě.

Od roku 2009 je společnost CZECH STYLE členem sítě Premio, která byla založena v roce 1996 v Německu a je v evropském měřítku již několik let zárukou vysoké kvality poskytovaných služeb, pestrosti nabízených značek a v neposlední řadě optimálního poměru ceny a výkonu.

Síť Premio neposkytuje pouze klasický pneuservis, ale nabízí mnohem víc – kromě kompletní péče o pneumatiky včetně jejich sezónního uskladnění poskytuje i služby v oblasti diagnostiky vozidla, jeho geometrie, servisu brzd, tlumičů, podvozku i výfuku,výměny kapalin, atd.

V roce 2010 se firma CZECH STYLE stala součástí sítě nezávislých profesionálních autoservisů spolupracujících pod chráněnou obchodní značkou QUALITY SERVICE (Q- SERVICE), která chce v povědomí zákaznické – motoristické veřejnosti vystupovat jako alternativa autorizovaných, resp. značkových autoopravárenských sítí a chce být zárukou

profesionální opravy vozidla, používání kvalitních náhradních dílů a osobního přístupu ke každému zákazníkovi – motoristovi.

Comments are closed.